Turabi Survivor’dan ayrılır ayrılmaz paylaştı: Hiç kimsenin baskısı altında kalmadan

İki kez Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran, Survivor All Star 2024’ün en iddialı yarışmacılarının başında yer alıyordu. Sağlık sorunlarıyla katıldığı Survivor’da sakatlık geçiren Turabi son bölümlerde yarışmalarda yer alamazken Acun Ilıcalı, Turabi’nin doktor kontrolünde olduğunu açıklamıştı.

SAKATLIK YÜZÜNDEN VEDA ETTİ

Sevenleri Turabi’nin ne zaman yarışmaya döneceğini merak ederken, Acun Ilıcalı acil durum konseyinde Turabi’nin sakatlık nedeniyle Survivor’a veda ettiğini açıkladı.

“DEVAM EDEMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ”

Daha önce şampiyonluklarıyla yarışmaya iz bırakan yarışmacının durumunu açıklayan Ilıcalı; “Survivor’da Turabi kısa sürede büyük iz bıraktı. Geçtiğimiz hafta oyuna çıkarken sakatlığı oldu. 5 gün boyunca doktoruyla Turabi görüştü. Sonunda Turabi’den gelen haber maalesef iyi değil. Turabi yarışmanın geleceğiyle ilgili verdiği kararı bize açıkladı. Survivor All Star’a devam edemeyeceğini söyledi.” ifadelerini kullandı.

“DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GERİ DÖNECEĞİM”

Söz konusu ayrılık büyük yankı uyandırırken, Turabi’den Survivor’a veda ettikten sonra ilk açıklama geldi. Açıklamasında “Sağlık sorunlarım yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğim. Sakatlığın verdiği yetkiye dayanarak hiç kimsenin baskısı altında kalmadan size elveda diyorum” ifadelerine yer veren Turabi bu sözlerle sevenlerine de veda etti.

Öte yandan Survivor All Star 24. bölümünde mavi takımdan yarışmaya katılan Nihat Altınkaya, ilk mücadelesine kırmızı takımdan Sercan Yıldırım ile çıkmıştı. Parkurun son bölümünde bir anda kendisini yere bırakan Nihat Altınkaya ambulans ile hastaneye kaldırılmıştı.

TEKRAR AMELİYAT OLACAK

Nihat Altınkaya “Aşil tendonun tekrar koptuğu anlaşıldı ve İstanbul’dayım şu anda. Tekrar ameliyat olacağım 3 ay önce aynı ameliyatı olmuştum tekrar aynı yerden koptu. Umarım en kısa zamanda toparlanırım” demişti.

Nihat Altınkaya’nın yarışmaya dönüp dönemeyeceğini dair bir açıklama yapılmadı.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x